Факт чи вигадка: Паранормальні явища

Факт чи вигадка: Паранормальні явища

Документальний серіал, 2010. 

Документальний серіал «Факт чи вигадка: Паранормальні явища» викликав справжню революцію у вивченні паранормальних явищ. у ньому досліджуються свідчення очевидців та відео які щодня з'являються в Інтернеті. Вам коли-небудь доводилося бачити фотографію або відеозапис і губитися у здогадах: «Це реально чи ні?» 

У програмі «Факт чи вигадка: паранормальні явища» група дослідників, на чолі з колишнім агентом ФБР Беном Хансеном, вивчають різні відео і фотографії на яких зображенні паранормальні явища. Завдання Бена і його колег - правильно проаналізувати інформацію і зробити точний висновок. На першому етапі завжди перевіряється джерело повідомлень і справжність знімків. Потім дослідники беруться за справу і більш детально вивчають зацікавило їх явище чи об'єкт. 

Експерти програми вивчать записи, перевірять всі факти і відтворять найтаємничіші випадки. За допомогою сучасних технологій можна здійснити будь-які експерименти. Шість експертів визначать, що є факт, а що вигадка. Скупчення вогнів, літаючі тарілки, снігові люди, самостійно рухомі предмети - ось незрозумілі кадри з усього світу. Але команді Бена, що складається з вченого Білла, журналістки Джаіл, фахівця з ефектам Лари, фотографа Чи-Лан і професіонала з трюків Остіна, під силу розібратися навіть в гайнеймовірніших явищах, тому що вони завжди шукають правду.

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь