Ця мама підкорила інтернет!

Ця мама підкорила інтернет!

7 грудня 2017

Пост молодої матусі Ніколь Паулум з Мічігану просто підкорив соц.мережі. Ця дівчина знає, як виховати сина справжнім джентельменом, читай:

«Раз на місяць мій 6-річний син влаштовує мені побачення і запрошує на вечерю. Він відкриває переді мною двері, витягує мій стілець, розповідає про те, як пройшов його день і розпитує мене про мій. 

Син оплачує рахунок з грошей, які він заробив, допомагаючи мені по дому і навіть залишає чайові офіціанту. Роблячи це, я вчу його, як поводитися з леді і яким має бути справжнє побачення. Я розповідаю йому, як виражати повагу до жінки, яку він любить на своєму прикладі. 

Ми відкладаємо наші телефони та планшети (хіба що фотографуємося) і просто розмовляємо, ділимося враженнями за день та своїми планами. Я навчаю його належних манер за столом та пояснюю, що невічливо сидіти в телефоні на побаченні з мамою або ще з кимось. 

Мій син вже розуміє ціну грошам та вчиться їми розпоряджатися. Він повторює математику, коли вираховує 15% офіціанту на чай. Так, він маленький, але я вважаю, що це саме те, чому він має навчитися в даний час. Ніколи не рано вчити дитину поважати інших, а особливо жінок. 

Сьогодні занадто багато чоловіків не мають ні найменшого поняття, як поводитися з жінками або, як їх запросити на побачення. Мені приємно розуміти, що мій син не буде одним з них».

Так круто, правда ж? А ще у Ніколь є гарненька донечка. Ну хіба це не щастя?


45454


Матеріали по темі:
Тато влаштував синочку неймовірну новорічну фотосесію
Батько-одинак, що підкорив інтернет своєю щирістю
9 причин сказати мамі «Дякую» прямо зараз


Джерело фото: facebook.com, adme