10 кращих цитат Людмили Гурченко

10 кращих цитат Людмили Гурченко

12 листопада 2015

1. «Правильне харчування? Перед інтерв'ю ось з'їла велику булку з маслом. Це моя улюблена їжа з дитинства. Холестерин? Гадки не маю».2. «Дуже важко любити людину, яка робить щось краще за тебе».3. «Слово "щастя" схоже на cлово "зараз", а тому воно не може бути чимось постійним».5882a088eb23a

4. «Не люблю зовсім вже настирливих! Коли руки починають лапати і цілувати. Тьху5. «Вважаю, що вчити інших варто не нотаціями, а лише власним прикладом».людмила-гурченко-7Матеріали по темі:Людина з великої літери. 10 фактів про Кіану Рівза10 кращих цитат Джулії Робертс10 цитат Габріеля Гарсіа Маркеса, які допомогають в складну хвилину6. «Якщо мій коханий чоловік мені зраджує, значить вважає мене нікчемою. А якщо я нікчема, значить, і він теж нікчема, тому що мене вибрав! У таких випадках я просто йшла. Назавжди».7. «Вік це коли один за одним ідуть твої друзі, колеги».8. «Я в дитинстві бігала навколо гори замерзлих трупів, грала. На моїх очах з ополонки витягали небіжчика і продовжували брати воду пристосувалися, звикли».55c31919da956_newsimg103539. «Я консервативна людина. І, наприклад, усіма хвалений "Аватар" для мене смішний, не більше. Дивитися в окулярах на якихось хвостатих виродків з жовтими очима тільки час втрачати».10. «Оплески дають тобі крила. Оплески рідкі їх прибирають. Коли чуєш стукіт власних каблуків провал. Якщо я стукаю і не чую нічого це прекрасно».

Джерело фото: google.com

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь