Неймовірний приклад сильної духом дівчини!

Неймовірний приклад сильної духом дівчини!

15 вересня 2015

Американка Бетані Хемілтон народилася на Гаваях, тому вона з дитинства займалася серфінгом. Але в 2003 під час запливу на неї напала акула, в результаті нападу Бетані залишилася повністю без лівої руки.

1


Але дівчина не здалася і не стала сумувати! Вона переборола свій страх і вже через місяць після виписки з лікарні знову стала на дошку.
.

2
Вже наступного року дівчина виграла одну з національних першостей з серфінгу. А в 2009-му потрапила на п'єдестал чемпіонату світу серед юніорів.

3
Переживши це потрясіння Бетані випустила книгу «Серфер душі: правдива історія віри, сім'ї та боротьби за повернення на дошку». Книга про те, як віра і мужність допомогли їй не здатися, а жити далі повноцінним життям.

Матеріали по темі:
Батько з донькою відтворили фото загиблої мами
Неймовірна сила духу
Сила духу Ніка Вуйчича


4
Крім спортивних досягнень Бетані успішна і в особистому житті. Вона одружена молодіжним пастором Адамом, а ще недавно вона стала мамою. На світ з'явився улюблений синочок Тобіас.

5
Нехай Бетані надихне тебе! Її приклад доводить, що поставленої мети можна досягти, незважаючи ні на що. Головне вірити і діяти!

Джерело фото: google.com