Стоматолог назвав продукти, які корисні для зубів

Стоматолог назвав продукти, які корисні для зубів

30 січня 2022

Існують продукти, які сприяють здоров'ю ротової порожнини. "Зміна харчових звичок може сильно вплинути на загальний стан здоров'я зубів", - пояснює Мікаела Чинотті з Австралійської асоціації дантистів (ADA).

 

Серед корисних продуктів експерт виділяє молоко та сир. Вони багаті на казеїн, а також кальцій і фосфор, які можуть допомогти захистити зуби від карієсу.

 

«Вживання твердих сирів також сприяє збільшенню утворення слини, що допомагає захистити зуби. Тому перекус шматочком сиру краще для здоров'я ротової порожнини, ніж солодка закуска», — додає доктор Чинотті.

 

При цьому експерт зазначає: фрукти та овочі теж корисні. Натуральний цукор, що міститься у свіжих фруктах, з меншою ймовірністю сприяє розвитку карієсу, ніж той, який додають у продукти та напої. До того ж тверді, волокнисті продукти, такі як сирі фрукти та овочі, допомагають стимулювати виділення слини.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь