Тривалість життя людей у майбутньому може зрости на 10 – 20 відсотків

Тривалість життя людей у майбутньому може зрости на 10 – 20 відсотків

22 січня 2022

За підтримки відомих мільярдерів, венчурних капіталістів та річного бюджету Національного Інституту Старіння США у розмірі 3 мільярдів доларів, низка науково-дослідних центрів та біотехнологічних компаній у США зосередили свою увагу на галузі боротьби зі старінням.

 

Згідно з проведеними дослідженнями, найближчим часом тривалість життя може зрости на 10 – 20% після 80 років.

 

Вчені вивчають способи збільшити тривалість життя людей за допомогою таких препаратів, як метформін та рапаміцин. На даний момент препарати пройшли доклінічні випробування на тваринах та довели свою ефективність, збільшивши тривалість життя піддослідних. Обидва препарати впливають на молекулярні процеси в організмі людини, пов'язані зі старінням клітин.

 

Також увагу вчених привернув ще один клас ліків – сенолітики, основне завдання якого полягає в усуненні старих клітин. Старі клітини накопичуються в організмі та ушкоджують здорові клітини. Це, у свою чергу, призводить до когнітивних порушень, слабкості та відсутності фізичної стійкості організму.

 

Тим не менш, отримати дозвіл на використання таких ліків не просто через цілу низку причин. Для цього потрібно пройти безліч досліджень, тестів та експериментів, а також отримати схвалення від відповідних інстанцій.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь