Ілон Маск готується до перших в історії випробувань мозкових чіпів на людях

Ілон Маск готується до перших в історії випробувань мозкових чіпів на людях

22 січня 2022

Ілон Маск близький до того, щоб розпочати перші в історії випробування своєї технології інтерфейсу мозок-комп'ютер на людях. Neuralink вже має досвід із проведенням дослідів на свинях та мавпах. Також відомо, що досвід на дев'ятирічній макаці був дуже успішним, і вона тепер здатна грати у відеоігри.

 

Фінальним завданням компанії є «симбіоз людини та ІІ». Вважається, що випробування стартують у 2022 році і будуть проведені за допомогою людей, які мають параліч і вони використовують інтерфейс Neuralink для отримання прямого нейронного контролю над комп'ютерним курсором.

 

Компанія вважає, що зможе змінити світ цими дослідженнями. Ілон Маск каже, що початкові практичні застосування технології Neuralink включатимуть лікування людей з порушеннями та захворюваннями головного мозку. Мільярдер також стверджує, що потенціал мозкового чіпа Neuralink практично безмежний.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь