Несподіваний спосіб покращити здоров'я

Несподіваний спосіб покращити здоров'я

20 січня 2022

Дослідники вважають, що спів можуть бути ефективним способом поліпшення серцево-судинного та психоемоційного здоров'я.

 

Спів - один із найпростіших способів покращити своє здоров'я. Дослідження, проведене неврологами під керівництвом доктора Тоні Стефферта, показало, що співи – хороший спосіб тренування серця. У цьому плані його можна порівняти з ефектом від тренувань у тренажерному залі.

 

Спів протягом чотирьох хвилин може збільшити частоту серцевих скорочень до 139 ударів за хвилину, що сприяють спалюванню жиру. Не тільки під час караоке, а й при співі у групі частота серцевих скорочень може досягати 153 ударів на хвилину. Це відповідає зоні високоінтенсивного кардіо», - кажуть вчені.

 

Крім того, спів може активізувати синтез дофаміну, який покращує сон та налаштовує вас на позитивний психологічний лад. За словами дослідників, виконання улюбленої пісні викликає тривалий радісний ефект, який можна порівняти з тим, що спостерігається у людей, які займаються медитацією.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь