Експерти назвали ідеальну тривалість нічного сну

Експерти назвали ідеальну тривалість нічного сну

19 жовтня 2021

Тривалість нічного відпочинку від 7 до 8 годин є ідеальною, оскільки якщо вона менше, це може привести до утворення смертельно небезпечних бляшок в мозку. А надлишок сну в літньому віці робить людину більш загальмованою і забудькуватою.

 

Дослідники зі Стенфордського університету ще раз підтвердили відому аксіому про те, що людина повинна спати не менше 7-8 годин вночі. Це особливо важливо для людей похилого віку, оскільки достатній нічний відпочинок зберігає здоров'я мозку. Якщо люди спали менше 6 годин, їх когнітивні функції погіршувалися, а в мозку збільшувався рівень небезпечних бляшок, пов'язаних зі старечим недоумством.

 

Люди, які спали більше, ніж потрібно, мали більш слабку пам'ять і сповільнену реакцію, незважаючи на відсутність високого рівня бета-амілоїдних білків в мозку. Дослідники проаналізували роботу мозку 4500 осіб із середнім віком 71 рік в США, Канаді, Австралії та Японії.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь