У Південній Кореї вже в найближчі роки з'явиться безпілотне повітряне таксі

У Південній Кореї вже в найближчі роки з'явиться безпілотне повітряне таксі

30 вересня 2021

У Південній Кореї мають намір якомога швидше почати масове використання безпілотних таксі. Згідно з наявними даними, комерційне тестове використання заплановано на кінець 2025 року. На думку Міністерства землі, інфраструктури і транспорту, це частково допоможе розвантажити дороги в столиці - Сеулі.

 

Міністерство поділилося планами з масового запуску безпілотних повітряних таксі до 2035 року, до цього протягом 10 років будуть реалізовані тестові проекти, спочатку з пілотованими варіантами. Після 2025 року біля кожного таксі буде «менеджер безпеки», з 2030 року почнуться випробування з дистанційним управлінням, а повністю автономні польоти почнуться тільки в 2035 році.

 

Крім того, міністерство планує побудувати вертолітні майданчики на основних транспортних вузлах Сеула - тут повітряні таксі зможуть безпечно злітати і сідати вертикально. Уряд також готовий продовжити роботу з приватними компаніями для створення необхідної екосистеми для безпілотних літальних апаратів.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь