Вчені з США створили найбільшу віртуальну модель Всесвіту

Вчені з США створили найбільшу віртуальну модель Всесвіту

14 вересня 2021

Створена модель Всесвіту містить в собі 2,1 трильйона об'єктів в просторі діаметром 9,6 млрд світлових років. Основний акцент в даній моделі спрямований не на формування зірок і планет, а на поведінку темної матерії при розширенні Всесвіту.

 

Висока деталізація Всесвіту Uchuu дозволяє дослідникам ідентифікувати будь-які об'єкти, від скупчень галактик до гало темної матерії окремих галактик. Для створення даної моделі Всесвіту вчені використовували понад 40 тис комп'ютерних ядерних і 20 млн комп'ютерних годин. Розмір моделі зайняв близько 3 петабайт або 3 тис терабайт або 3 млн гігабайт. Дослідники зуміли стиснути розмір даних до 100 терабайт, щоб помістити їх на жорсткий диск.

 

Доступ до віртуальної Всесвіту Uchuu можна отримати на порталі skiesanduniverses.org, однак там розміщені не оброблені дані. Дана симуляція являє собою детальну модель космічного простору, яку можна використовувати в дослідницьких цілях для аналізу даних.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь