Фахівці визначили оптимальний час для інтиму

Фахівці визначили оптимальний час для інтиму

2 вересня 2021

Англійські вчені визначили, в який час доби найкраще займатися сексом. На думку фахівців, оптимальний час статевої активності — через 45 хвилин після пробудження, яке має припадати на 6:45 ранку.

 

Вчені провели серед опитування, в ході якого респонденти вказали, грунтуючись на своєму власному досвіді, о котрій годині потрібно займатися певними справами, щоб отримати максимальний результат. За відповідями добровольців фахівці склали розклад, в якому вказується найкращий час для різних видів діяльності.

 

За словами вчених, ранковий секс призводить до вивільнення ендорфінів, які підтримують стан бадьорості протягом усього дня. При цьому рівні концентрації гормонів досягають піку о 09:45, коли організм найбільше готовий до виконання роботи. Через годину, як рекомендують дослідники, потрібно зробити перерву, оскільки в цей час людина найбільш вразлива до стресу.

 

Також вчені вважають, що людина повинна лягати о 22:10. Це дозволить заснути через 20 хвилин, а через 90 хвилин розпочнеться фаза глибокого сну, що дозволить відновити витрачену за день енергію ще до півночі.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь