Названо причину, чому заморожені овочі й фрукти корисніші за свіжі

Названо причину, чому заморожені овочі й фрукти корисніші за свіжі

2 вересня 2021

Дієтологи вважають, що в заморожених продуктах вітамінів більше, ніж у свіжих. Виявляється, не обов'язково харчуватися тільки свіжими овочами та фруктами, щоб отримати максимальну кількість користі. Справа в тому, що в заморожених продуктах вітамінів не менше, а іноді і більше.

 

Все просто: коли овочі та фрукти заморожують, це роблять в момент, коли їжа на піку своєї зрілості. А значить, і на піку своєї користі. Набиваючи холодильник свіжими продуктами, ми часто не встигаємо з'їсти їх вчасно, і в результаті на тарілку потрапляє вже злегка зіпсована їжа. Поки свіжі продукти потрапляють з грядки на полиці магазинів, може пройти кілька днів - що теж вбиває корисні властивості.

 

Якщо ви хочете отримувати зі своїх продуктів максимум, не купуйте їх з запасом в тиждень. Вони неминуче зіпсуються. Краще, якщо ви будете ходити в магазин кожен день, і приймати їжу кращої якості. Або ж купувати заморожену. Дослідження Каліфорнійського університету показало, що вміст вітамінів в заморожених овочах і фруктах найчастіше вище, ніж у свіжих.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь