Вчені показали, як зміниться Земля через 250 млн років

Вчені показали, як зміниться Земля через 250 млн років

2 вересня 2021

За словами фахівців, дні стануть довшими і з'явиться ще один континент.

 

Вчені розповіли, як буде виглядати планета Земля через 250 мільйонів років. Так, на їхню думку, дуже малоймовірно, що на той момент на ній ще будуть існувати люди. Вони впевнені, що на той момент плити літосфери зрушаться настільки, що буде сформований новий величезний суперконтинент.

 

Вчені відзначили, що Сонце буде світити набагато яскравіше, ніж зараз. З цієї причини дні стануть довше приблизно хвилин на тридцять.

 

Вчені досліджували два сценарії того, що станеться з нашою планетою. Перший передбачає утворення Ауріки - суперконтиненту на низьких широтах, а ось другий говорить про появу Амазії - аналогічного суперконтиненту на високих широтах. Згідно з результатами дослідження, Ауріка буде тропічної. На ній практично не буде снігу і льоду, а середня температура становитиме близько 20 градусів за Цельсієм.

 

У другому випадку утворюється Амазія. Вона буде мати більшу кількість гір, що посприяє випадання снігу. Крижані покриви будуть сильніше відбивати сонячне світло. Клімат буде дуже холодним.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь