iPhone 13 зможе дзвонити без зв'язку

iPhone 13 зможе дзвонити без зв'язку

31 серпня 2021

Користувачі iPhone 13 зможуть зателефонувати в будь-якому місці за допомогою супутникового зв'язку.

 

Apple має намір стати першою компанією, яка запропонує користувачам смартфони з підтримкою супутникового зв'язку. І це не якась концептуальна технологія з майбутнього. Проривні фішку на ринок принесе вже наступний девайс компанії - iPhone 13. Такою інформацією поділився авторитетний аналітик Мінг чи Куо, який вже багато років дає точні інсайда про продукцію бренду.

 

Якщо витік виявиться правдивим, з нових телефонів Apple можна буде дзвонити і відправляти текстові повідомлення навіть в повній глушині, де немає покриття мобільних операторів. Підтримку зв'язку через супутники на низькій навколоземній орбіті забезпечить новий модем Snapdragon X60, який Apple отримає першою на ексклюзивних умовах. Інші бренди зможуть впровадити цю технологію тільки в 2022 році.

 

Аналітик припускає, що в подальшому технологія буде використовуватися для роботи інших пристроїв Apple, не тільки телефонів, а й переносної електроніки, автомобілів Apple Car і аксесуарів інтернету речей.

 

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь