Припинити будь-який конфлікт можливо за допомогою цієї фрази

Припинити будь-який конфлікт можливо за допомогою цієї фрази

14 серпня 2021

Як би кумедно це не звучало, але є фраза, здатна перемогти будь-яку суперечку. За допомогою неї ви покажете людині, що готові прийняти її точку зору і заодно залишити себе в впевненості. Сказавши її ми дозволяємо людині бути собою і не змінювати під доводами наших переконань.

 

І ви запитаєте, що ж це за чарівна фраза? Ось вона:«Так, я згоден (а) з твоєїю точкою зору».

 

Тільки зрозумійте правильно, ми не несемо цією фразою те, що беззастережно приймаємо точку зору іншої людини. За допомогою фрази, ми тільки припускаємо, що приймаємо думку іншої людини, що відрізняється від нашої. Ми приймаємо, що ми різні люди і у неї свої погляди на світ і вона має на це повне право.

 

Коли ви усвідомлюєте це і почнете застосовувати фразу, то побачите багато плюсів для вашого психологічного здоров'я. Уникаючи сварок, у вашому житті буде менше негативний ситуацій, ви будете контролювати свої дії і не приймати рішення під дією емоцій і потім шкодувати про них. Так що, якщо ви раптом не згодні і хочете чимось аргументувати це, тепер ви знаєте, що говорити.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь