Які продукти не можна зберігати на одній полиці

Які продукти не можна зберігати на одній полиці

14 серпня 2021

Мало хто знає, що неправильне зберігання продуктів може позначитися на якості вже готових страв. Так, варто уважно стежити за тим, які продукти зберігаються разом. Отже, пропонуємо розібратися, що категорично не можна зберігати на одній полиці.

 

Огірки і помідори. Помідори містять в собі газ, який прискорює дозрівання овочів. Так, огірки дуже чутливі до такого газу, тому їх вкрай необхідно зберігати окремо від помідорів, інакше вони дуже швидко починають гнити.

 

Гарбуз і груші. Гарбуз категорично не переносить сусідства з яблуками і грушами. Їх зберігання на одній полиці можливо лише в тому випадку, якщо овочі ще не дозріли тому їм потрібно кілька днів.

 

Яблука і апельсини. Яблука і апельсини - найлютіші вороги. Навіть не торкаючись один одного, вони активізують процеси гниття. Зберігайте фрукти окремо: яблука - в пакеті або без на нижній полиці холодильника, а апельсини - в сітці.

 

Картоплю і цибулю. Ці два овоча вдало є сусідами тільки в готових стравах. А ось зберігати їх краще окремо. Всього двох-трьох цибулин досить, щоб ящик картоплі «зацвів» протягом тижня.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

 

 

 

l

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь