Екологи заявили, що зміни клімату змістили вісь Землі

Екологи заявили, що зміни клімату змістили вісь Землі

14 серпня 2021

Зміна клімату – важлива тема в сучасній науці і політиці. Багато вчених проводять дослідження, щоб зрозуміти, як це явище може вплинути на людство, і чи може саме людство вплинути на нього. І ось, астрономи і екологи зі спільного проекту NASA і Німецького аерокосмічного центру (GRACE) провели дослідження, яке показало, що танення льодовиків вплинуло на зміщення полюсів Землі.

 

Під час дослідження вчені використовували знімки з супутників, які запускалися з 2002-го року. Їм вдалося зібрати необхідні дані про те, як змінювалася гравітація Землі в різних зонах.

 

Зрушення сталось ще в 1990-му році. Як пояснили вчені, положення полюсів не є чимось незмінним. Багато в чому все залежить від того, як розподілена маса планети. В даному випадку, Землі. На розподіл маси впливає велика кількість процесів, які відбуваються безпосередньо на планеті.

 

Повідомляється, що вода розподіляється по поверхні планети, що є одним з тих факторів, які впливають на розташування Північного і Південного полюсів. І ось, розморожені льодовики збільшили кількість води в світовому океані, отже, полюси змістилися. Вага перемістився з однієї області в іншу.

 

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь