Людський розум може подорожувати в часі

Людський розум може подорожувати в часі

13 серпня 2021

Згідно з новим дослідженням, опублікованим в Journal of Neuroscience, послідовність часу знаходиться у вашій голові.

 

В ході експерименту були виділені деякі нервові шляхи в людському мозку, які відповідають за згадування і запис часу, що дозволило дослідникам краще зрозуміти механізми, що лежать в основі часу і пам'яті. Нейробіологи виявили, що «тимчасові клітини» в мозку учасників спрацьовували в певні моменти, в тому числі в моменти, коли не було ніяких зовнішніх стимулів, припускаючи, що вони реагували на внутрішнє відчуття послідовності.

 

«На початку експерименту дослідники попросили дев'ять учасників зберегти усе своєю чергою коротку оптичну послідовність зображень, включаючи птицю, квітка і Барака Обаму». Експеримент випадковим чином припинявся, і учасників запитували про наступне зображенні в порядку. Їх нейронні реакції відстежувалися, показуючи, що тимчасові клітини в їх мозку спрацьовували в певні моменти весь час під час дослідження.

 

Крім вирішення таємничого процесу тимчасової організації мозку, нові відкриття можуть допомогти пацієнтам з станами, які впливають на їх пам'ять і здатність обробляти час.

 

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь