Психологи розповіли, як наші думки впливають на емоції

Психологи розповіли, як наші думки впливають на емоції

26 липня 2021

Вчені з'ясували, що якщо ви думаєте позитивно, то це продукує щастя та хороший настрій.

 

З іншого боку, якщо вас переслідують негативні думки, вам також доведеться мати справу з негативними почуттями. Звичайно, ви б просто пішли першим шляхом і зосередили свої думки на позитиві. На жаль, на практиці це працює не так просто.

 

Тому, якщо ви прагнете до повноцінної і щасливого життя, ви повинні мати позитивний настрій з самого початку. Зробивши лише кілька кроків, ви теж зможете побачити, що склянка наполовину повна, а не наполовину порожній.

 

Візьміть відповідальність в свої руки: якщо ви хочете навчитися зберігати позитивний настрій в довгостроковій перспективі, ви повинні почати усвідомлювати відповідальність за себе.

 

Уникайте негативного оточення: легше сказати, ніж зробити, якщо ви постійно оточені негативними перспективами. Так що, якщо ваше оточення сприяє такому образу думок, вам слід змінити це якомога швидше. Стрес з боку начальника, поганий настрій ваших одиноких друзів або постійний тиск з боку сім'ї також сильно впливають на ваші думки і, отже, почуття. Так що, якщо ви хочете бути щасливими, проводите свій дорогоцінний час тільки з тими людьми, які випромінюють цю радість і діляться нею з вами.

 

Джерело: сursorinfo  

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь