Apple готується зробити iPhone гнучким

Apple готується зробити iPhone гнучким

26 липня 2021

За останні два роки Apple отримала вже кілька патентів на складні пристрої, а в мережі не раз з'являлася інформація про розробку фірмових гнучких екранів. Тепер же авторитетний галузевий інсайдер Джон Проссер натякнув у своєму Twitter-блозі, що компанія вже готується до виробництва першої моделі iPhone, що згинається.

 

Хоча безпосередньо  інформатор не заявив про швидкий випуск «гнучкого яблука», він дав зрозуміти, що Apple працює над новим пристроєм в такому форм-факторі, відповідаючи на питання одного з підписників. Раніше професор Вільям Лакурс, що спеціалізується на розробці спеціального скла, заявив, що гнучкий iPhone може з'явитися протягом наступних 12-18 місяців. Його твердження базувалось на основі заяви американської компанії Corning Incorporated.

 

Виробник скла Gorilla Glass вже повідомляв, що якщо «все піде добре», нове покоління гнучкого покриття, стійкого до подряпин, має з'явитися на ринку вже в 2022-му. Така розробка дозволить Apple і іншим компаніям випускати гаджети з гнучкими дисплеями високої якості. Представники «яблучної» корпорації заяву інсайдера поки не прокоментували.

 

Джерело: cursorinfo

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь