Що їсти на сніданок, щоб краще мислити

Що їсти на сніданок, щоб краще мислити

18 вересня 2019

Сніданок є обов'язковою складовою життя будь-якого активного і здорового людини, тому варто звертати увагу на те, що ж в нього входить. Медики розповіли, як смачно поснідати, щоб активізувати роботу мозку.

 

Японські дослідники вирішили визначити, як різні продукти на сніданок впливають на роботу мозку. Виявилося, що улюблений lдесерт дітей і дорослих є найвдалішим варіантом для старту дня. Вчені вважають, що ранкова трапеза у вигляді морозива покращує продуктивність мозку. Це все відбувається через те, що в організм потрапляє холодний і солодкий десерт.

 

Це підтвердили дослідження за участю двох команд добровольців, одна з яких снідала традиційними продуктами, а інша - морозивом. Виявилося, що саме друга команда проявляла більший рівень кмітливості і швидше мислила.

 

Справа в тому, що холодне морозиво активізує в мозку людей альфа-хвилі з великою амплітудою, що змушує покращувати концентрацію і увагу. Тому і процес мислення прискорюється.  

Джерело: chpravda  

 

 

 

 

 

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь