У цьому селі народжуються тільки дівчата

У цьому селі народжуються тільки дівчата

27 серпня 2019

Жителів в польському селі Мєйсце Оджанське всього 272. Та й народжуваність невелика. Дослідників же цікавить зовсім інше. За останні 10 років тут на світ з'являлися тільки дівчатка, що взагалі не можна пояснити з наукової точки зору.  

 

Статистично ймовірність подібного становить приблизно 1 до 4096. Тобто, м'яко кажучи, малоймовірно. Генетики, які обстежили всіх до одного жителів села теж розводять руками: ніяких відхилень не помічено ні в чоловіків, ні у жінок.

Лише один професор з департаменту генетики Варшавського медичного університету вважає, що копати треба глибше, перевіряючи генетичну історію городян аж до появи самого села. Рафаль Плоскі навіть створив петицію зі збору грошей на цю мету.

 

Біологи ж підходять до справи простіше і радять звернути увагу на щоденний раціон жінок громади. Чисто теоретично, така ситуація може бути обумовлена ​​поєднанням деяких видів продуктів.  

 

Джерело: trendyman  

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь