Українці – найсексуальніша нація

Українці – найсексуальніша нація

29 червня 2019

Туристична компанія Big 7 Travel представила рейтинг сексуальних націй світу. Як виявилось, українці в ньому азйняли переможне перше місце. За попередніми даними, рейтинг складали за результатами онлайн-опитування, у якому взяли участь близько півтора мільйона осіб.

 

«Українці мають разючу зовнішність і легко очолили наше опитування в 2019 році. Хто може з цим не погодитися? Не дивно, що тут так багато моделей», - відзначили представники компанії.

 

До слова, у топ-10 увійшли жителі Данії, Філіппін, Бразилії, Австралії, Південної Африки, Італії, Вірменії, Великої Британії та Канади. Останніми у рейтингу опинилися ірланці. Вони зайняли 50 місце.

«Учасникам опитування не надавалося додаткових пояснень слова «сексуальний», тому кожен розумів його, як вважав за потрібне», - додали представники компанії. У приклад ставлять Мiлу Кунic – голiвудську акторку українського походження.   

 

Джерело: Преса України  

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь