40-річний тато змінився до невпізнання за 150 днів

40-річний тато змінився до невпізнання за 150 днів

20 квітня 2019

40-річний американець почав перейматися своїм здоров'ям кілька років тому після того, як сходив у похід з сім'єю. Тоді він важив 131 кг.

 

Батько сімейства пояснює: «Я подивився на себе в дзеркало й замислився про свою сім'ю, про свої обов'язки і про те, що менш ніж через рік мені виповниться 40. Я розумів, що просто повинен радикально змінити своє життя».  

 

І це йому вдалося, причому всі зміни Пітерсон документував в своєму Інстаграм. Він пише, що на такий рішучий крок його змотивували рідні. В одному з постів він писав:

«Я хочу привести себе в форму, тому що мені не вистачає сил на продуктивну роботу. Я хочу бути продуктивним на роботі, тому що мені важливо забезпечувати сім'ю. Я хочу забезпечувати сім'ю, тому що бути хорошим батьком приємно. Я хочу бути прекрасним батьком, тому що вважаю, що тільки так можна прожити хороше життя ».

Пітерсон закликає всіх, хто опиняється в подібній ситуації, знайти причину, щоб почати вести активний спосіб життя і відмовитися від шкідливих звичок.

 

Джерело: lifter  

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь