В Ізраїлі надрукували живе серце на 3D-принтері

В Ізраїлі надрукували живе серце на 3D-принтері

17 квітня 2019

Вперше в світі вчені з лабораторії професора Таля з Університету Тель-Авіва змогли вирішити одну з головних завдань сучасної медицини: використовуючи 3D-принтер, вони з тканин людини, взятих у пацієнта, надрукували ціле, живе серце. Це дослідження відкриває шлях медицині майбутнього, коли пацієнтам більше не доведеться чекати органи для пересадки, або приймати ліки, які запобігають їх відторгненню. Замість цього, прямо в лікарнях будуть надруковані необхідні органи, повністю персоналізовані під кожного пацієнта.

 

 

Серце, створене ізраїльськими вченими, вже на цій стадії може підійти кролику, відзначає радіостанція. За її даними, приблизно через рік можна буде говорити про пересадку створених на 3D-принтері сердець кроликам і щурам, а ще через десяток років, як передбачається, з'явиться можливість "друкувати" серця прямо лікарнях для пацієнтів, які очікують трансплантації.

 

Джерело: TAS

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь