У Нью-Йорку відкрили магазин, де продаються чоловіки...

У Нью-Йорку відкрили магазин, де продаються чоловіки...

17 грудня 2018

У Нью-Йорку відкрили магазин, де продаються чоловіки...   Магазин складається з 5 поверхів. Чим вище поверх — тим краще чоловіки, і дорожче ціни.

У магазині три правила:

1. Не можна повернутися на попередній поверх; 2. Якщо вибір вже зроблено, не можна його змінити, повернути покупку або обміняти; 3. Магазин цей можна відвідати тільки один раз в житті.

Одного разу в цей магазин заходить жінка. На першому поверсі табличка, на якій написано: «Тут продаються чоловіки, які вродливі та добре заробляють». «Як цікаво», — подумала жінка, але пішла на 2-й поверх.  

На другому поверсі табличка: «Тут продаються чоловіки, які добре заробляють, вродливі і люблять дітей». «Супер! Це взагалі відмінно... але я піду далі», — вирішила жінка. Й пішла на 3-й поверх.  

На 3-му поверсі також висіла табличка: «Тут продаються чоловіки, які добре заробляють, вродливі, люблять дітей і допомагають по господарству» «О! Це ж ідеальний чоловік, що ще треба ??? Але ж що тоді на 4-му поверсі?», — і вона пішла далі.

 Табличка на 4-му поверсі свідчила: «Тут продаються чоловіки, які добре заробляють, вродливі, люблять дітей, допомагають по господарству і дуже романтичні».

«Я повинна його купити! Це чудесно! Але... є ще і 5-й поверх», —  і з великим бажанням купити чоловіка на 4-му поверсі, але з цікавістю, жінка пішла на 5-й поверх.  

На 5-му поверсі була табличка:

«Просимо вибачення, але тут чоловіки не продаються. Цей поверх створений для того, щоб ще раз довести, що жінки завжди хочуть більшого. Ви — 1.965.784 відвідувачка. Ще жодна жінка не пішла з магазину з покупкою».  

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь