5 типів чоловіків, з якими не варто вступати в стосунки

5 типів чоловіків, з якими не варто вступати в стосунки

30 січня 2019

1. Чоловік, що боїться серйозних відносин. Чоловік, який тривалий час уникає серйозних відносин посилаючись на невдалий досвід. Невже травма від минулих відносин настільки сильна? Не потрібно тішити себе ілюзіями, що ви станете для нього особливою, він просто хоче розважитися.  

2. Підозрілий тип. Чоловік не розповідає чим займається, уникає особистих питань. Чи не пояснює з ким проживає і просто уникає відповідей на питання. Покиньте його.  3. Чоловік, що не поважає вас. Він часто порушує ваші плани, робить щось образливе для вас, відноситься грубо, сварить. Всяке буває, але якщо це постійна модель поведінки - воно того не варто.

4. Чоловік, який був у стосунках з усіма вашими знайомими. Вам справді хочеться бути наступною в списку? Чому у нього було так багато дівчат і ні на одній він не зупинився. Может, він просто не хоче нічого серйозного?

5. Коли він порівнює вас зі своїми колишніми. Це не тільки неприємно, але ще і значить, що він просто не забув свою колишню. До побачення!  

Джерело: wday  

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь