Що означає родимка на обличчі?

Що означає родимка на обличчі?

3 грудня 2018

Родимки на обличчі людини є відображенням її характеру. Давай перевіримо, чи збігаються ознаки?
 

1. Родимка у правому кутку ока. Такою родимкою наділені ревниві, пристрасні і легко подразливі люди. 
 

2. Під правим оком . Володарі родимки в даному місці є найбільш велелюбними людьми в світі. Кохання в них ніколи не згасає, і вони до останнього дня готові обдаровувати свою другу половинку любов'ю.


3. Біля куточка ока. Люди з такою родимкою, як правило, люблять заводити короткочасні романи і часто є дуже мінливими особистостями.
 

4. На носовій перетинці. Такі люди наділені величезною пристрастю до подорожей, великі фантазери і любителі творчості.
 

5. З лівого боку перенісся, біля куточка ока. Володарі такої родимки весь час необгрунтовано ревнують і по своїй натурі мають егоцентричний характер, не можуть жити спокійно, їм постійно потрібні нові відчуття.
 

6. Над лівим оком з лівого боку. Місцезнаходження говорить про те, що людина відчуває якийсь психологічний затиск, причому виник зі своєї вини.
 

7. На правій щоці. У таких людей постійно трапляються якісь сварки, проте за ними слідують швидкі примирення. Імпульсивні особистості.

 

8. З лівого боку над губою. Такі люди дуже щедрі, вірні, люблять дітей.
 

9. З правого боку над губою. Оригінальні люди з фантазією. Дуже чуттєві, пргнуть кохання на все життя.


10. На скулах. Власникам мушок на скулах можна позаздрити, так як у них в голові повний порядок та ідилія. Все розкладено по місцях, немає ніякого хаосу. Такі люди здатні рівномірно розвиватися, як в духовному, так і в фізичному плані.
 

Ну як, збігається? Діліться в коментарях у соцмережах.Джерело: Newsam