3 правила, що допоможуть зберегти щирість у стосунках

3 правила, що допоможуть зберегти щирість у стосунках

29 листопада 2018

На початку відносин кожен в парі встановлює кордони щирості, які будуть визначати ваші союз на місяці і роки вперед. І як тільки ці межі встановлені, їх уже важко змінити. Три правила, що рекомендують психологи, мають допомогти зберегти щирість та довіру в стосунках.  

1. Задайте відносинам правильний «тон».  

З самого початку варто вести себе максимально природньо, не намагаючись особливо вразити іншу людину. Так ви уникнете багатьох непорозумінь. З перших днів стосунків візьміть за звичку спілкуватися і відкрито обговорювати те, що між вами відбувається.  

2. Щиро говоріть про те, що вам не подобається одне в одному.  

Повідомте другій половині, про те, що вас не влаштовує. Відкрита розмова завжди краще, ніж прихована злість. Чим раніше ви з'ясуєте недоліки, які вас не влаштовують один в одному, тим простіше буде провести роботу над собою і тим міцніше будуть відносини надалі.

 

3. Не намагайтесь змінити одне одного.  

Не намагайтеся змінити другу пооловинку. Приймайте кохану людину такою, якою вона є, в цьому її унікальність. Та в той же час роботу над собою ніхто не відміняв. І відносини стануть набагато міцніше, якщо ця робота буде спільною.

Джерело: unsplash  

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь