Як правильно скласти валізу в подорож?

Як правильно скласти валізу в подорож?

8 листопада 2018

Наші хлопці з шоу «Єврочекін» просто обожнюють подорожувати. Адже це їхня робота. Професійні мандрівники поділились чек-листом з 5 простих порад, які допоможуть правильно зібрати валізу у подорож:1. Складіть список необхідних речей.

 

Списки — запорука організованості. Складіть заздалегідь список необхідних речей у форматі чек-листа. Не викидайте його після того, як склали валізу. Він стане в нагоді на зворотному шляху, щоб перевірити чи нічого ви не забули.

 

2. Базові речі.

 

Базовий гардероб, білизну, рушники складіть в першу чергу. І потім доповнюйте потрібними образами в залежності від мети поїздки. Змінна пара шкарпеток також не буде зайвою.

 

3. Порядок.

 

Складіть речі в порядку необхідності. Те що стане в нагоді в першу чергу — покладіть зверху, а те що потрібно буде надалі — на дно валізи.

 

4. Ліки та гігієна.

 

Подбайте про предмети гігієни й особливо про ліки. Адже гель для душу ви зможете докупити на місці, а ось про ліки варто подбати заздалегідь.

 

5. Головне  — валіза.

 

Обов'язково подорожуйте з якісною та зручною валізою. На найближчий час вона стане вашим супутником в дорозі. Нехай вам з нею буде комфортно. Хоча багато мандрівників відмовляються все частіше від багажу та подорожують виключно з ручною поклажею. А як краще подорожувати вам?  

Джерело фото: google.com  

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь