Як виспатися в новому часовому поясі?

Як виспатися в новому часовому поясі?

14 листопада 2018

 

Якщо ви подорожуєте по роботі або в своє задоволення, пристосовуватися до нового часового поясу - важке випробування для нервової системи. Вашим внутрішнім годинникам, які підказують час «підйому» і «відбою», потрібна пара-трійка днів, щоб наздогнати реальний розклад.  

Кращий спосіб допомогти організму пристосуватися - робота з сонцем. Природне сонячне світло допомагає підтримувати ваші внутрішні годинники за реальним часом. Правило таке: якщо летите на Схід - постарайтеся зачепити ранок. А на Захід - у другій половині дня, щоб зустріти вечірні промені.  

Навіть якщо очі закриваються, і вас нестерпно тягне до сну, терпіть до 22:00 за місцевим часом - це допоможе максимально швидко пристосуватися до нового часового поясу. А якщо виберете рейс, який приземляється в вечірній час, не доведеться не спати надто довго.  

Уникайте алкоголю і кофеїну перед сном, й по можливості обмежте «спілкування» зі смартфоном і будь-якими гаджетами, які можуть порушити вироблення гормону мелатоніну. Коли ви прокинетеся, то швидше пристосуєтеся до нового часового поясу.  

За матеріалами elle.  

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь