Андрій Дебрін розвінчав міфи про сезонну хандру

Андрій Дебрін розвінчав міфи про сезонну хандру

25 січня 2019

Ведучий «Реальної містики» розповів, як він ставиться до перепадів настрою  навесні та поділився власними рецептами поліпшення самопочуття.  

У той час, коли надворі мрячно і холодно, часто здається, що попадаєш в тенети поганого настрою. Але Андрій Дебрін не вірить, що погода може бути поганою і, тим паче, це може якось відобразитися на самопочутті.  

«Я в принципі не розумію, що таке хандра, - зізнається ведучий. - Бо ж кожна пора року чудова. Я обожнюю дощ, прохолоду. Коли ходиш парком - це шикарне відчуття! Взимку теж просто неймовірно навколо. От ти працюєш-працюєш, а потім виходиш - і в сніг з головою. Влітку спека - це ж прекрасно! Весна, яка ароматами своїми наповнює. Ну яка хандра? Звідки?»  

Тому, на думку ведучого «Реальної містики», жодні антидепресанти не здатні врятувати від надуманих негараздів.  

«Люди, радійте життю, радійте тому, що у вас є всередині! Якщо у вас всередині щось не так, то вам ніщо не допоможе. Ви ж маєте контролювати свій організм, свою психофізику. Це все настрій. А від чого сумувати? Якщо ти прокинувся зранку - це вже добре! Більше нічого не треба від Всесвіту. Прокинувся - і далі все в твоїх руках».   

Андрій не заперечує, що і сам інколи піддається поганому настрою? але за роки він виробив власні способи подолання нудьги і хандри.  

«Я ж не життєрадісний Буратіно! В принципі, щось відбувається в житті, якісь сумні події, події в світі, які тебе турбують. Але що робить Андрій Дебрін? Він змінює світ навколо себе. І тоді і твій настрій змінюється! - розповідає ведучий. - Якщо в твоєму світі є якісь неполадки, то треба щось підрегулювати, комусь допомогти. Адже свій світ створюєш ти сам, і саме ти ним керуєш! Люди придумують собі, що вони виконавці чиєїсь волі, звинувачують у всьому долю - це нісенітниця. Ти створюєш свій світ, і що би в житті не трапилося, всьому можна дати раду».  

А якщо вам таки важко впоратися із нудьгою і поганим настроїв - дивіться програму «Реальна містика» щобудня о 20:30 на Індиго TV!

 

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь