Весна і багато кохання. «Реальна містика» представляє:

Весна і багато кохання. «Реальна містика» представляє:

10 березня 2019

З приходом весни ведучий програми Андрій Дебрін разом із своїми помічниками буде розслідувати ще містичніші історії.  

«Любов на «Реальній містиці» — так називає весняний сезон програми команда «Реальної містики». У продовженні проекту буде багато загадкових і містичних історій, але ще більше — веселих і яскравих, під час розслідування яких ведучий «Реальної містики» Андрій Дебрін і його помічники відкриються глядачам зовсім з іншого боку.  

«Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо шукати нові ідеї, цікаві рішення. І цієї весни однозначно своїх глядачів здивуємо. Новий сезон у нас асоціюється з весною та коханням. Тому він буде сповнений яскравими персонажами, любовними історіями та гумором. Ми зробили акцент на взаємовідносинах головних персонажів. Глядачів чекає багато сюрпризів», — говорить креативний продюсер «Реальної містики» Дар’я Дейниченко.  

Ведучий програми Андрій Дебрін зазначив, що з кожним новим сезоном «Реальної містики» з’являються все більше жіночих персонажів, і йому це до вподоби. Але в новому сезоні в Андрія буде багато спокус. Чи зможе протистояти їм Дебрін, і чи не зрадить своїй головній ідеї?

«Я граю розумного, добропорядного інтелектуала. Не дивлячись на те, що мене оточують все більше жіночих персонажів, я непохитний. Я радий, що мені в проекті створили такий образ чоловіка, на котрого хочеться бути схожим. Тому не дивно, що мій образ і характер буде подобатися жіночим персонажам ще більше», — говорить ведучий «Реальної містики» Андрій Дебрін.

Дізнатися подробиці нових розслідувань загадкових історій командою «Реальної містики» і слідкувати за розвитком взаємовідносин між головними персонажами програми телеглядачі можуть щобудня о 20:00 на Індиго TV.  

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь