7-річна дівчинка відправила лист до Google щоб її взяли на роботу, й отримала запрошення!

7-річна дівчинка відправила лист до Google щоб її взяли на роботу, й отримала запрошення!

17 лютого 2017

7-річна Хлоя Бріджвотер, дізнавшись, що у компанії Google є м'які крісла і гойдалки в офісі відразу ж захотіла там працювати. Дівчинка написала листа, в якому висловила своє бажання, та розповіла, що гарно читься, полюбляє гойдалки і комп'ютери.


«Я б також хотіла працювати на шоколадній фабриці та проплисти на Олімпійських іграх. Я також люблю комп'ютери й граю в ігри на ньому. Мій тато дав мені гру, в якій потрібно керувати роботом, і тепер я розумію, що хочу більше дізнатися про комп'ютери. Тато каже, якщо я старатимуся, одного дня зможу працювати в Google».

Лист вийшов дуже милим. Та яким було здивування батьків Хлої, коли вони отримали у поштову скриньку відповідь від керівництва компанії.


Гендиректор компанії подякував дівчинці за чудовий лист, та запросив її на роботу після закінчення школи: «Я впевнений, тобі точно вдасться все, чого ти хочеш – від роботи в Google, до плавання на Олімпійських іграх. Я чекатиму резюме, коли ти закінчиш школу».

Дівчинка була дуже щаслива отримавши лист. Впевнені, це надихне її на гарне навчання у школі. А така приємна історія залишиться у серці на все життя.

Матеріали по темі:
Батько розчулив не лише дочку, а й тисячі людей по всьому світу
Батько-одинак, що підкорив інтернет своєю щирістю
Вчені довели, що море робить нас щасливішими

 

Джерело фото: google.com